Dostih legend - Václav Chaloupka vs. Josef Váňa

20. října 2015 v 13:43

Kdy 25. říjen 2015 12:00 - 17:00


Po dvaceti letech se v sedle chladnokrevných koní utkají legendy českého dostihového sportu, čtyřnásobný vítěz Velké pardubické Václav Chaloupka a osminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa.

Dne 25. 10. 2015 v rámci Poháru Josefa Váni proběhne na dostihovém závodišti v Praze Chuchli "Dostih legend". Na start se po druhé hodině odpolední postaví čtyřnásobný vítěz Velké pardubické Václav Chaloupka a osminásobný vítěz Velké pardubické Josef Váňa.

Tento dostih je součástí závěrečného dostihového odpoledne veVelké Chuchli v Praze jehož velkým tahákem určitě bude dostih: "1. Agrofert Velká národní steeplechase o Pohár Josefa Váni", který se poběží o jeden milión korun. Dále se poběží super-vytrvalecká 95. Cena prezidenta republiky a další dostihy závěrečné kapitoly pražských seriálů FITMIN CUP pro dvouleté nezvítězivší koně českého chovu, Pohár EŽ Praha překážkových dostihů, či 9. ročník populární Ceny běloušů CK Martin Tour. Nově program metropolitní sezónní derniéry obohatí dostihy v rámci Poháru Josefa Váni 2015. Cena Pánské obleky Bandi a Cena ČP Cloud.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama