Červen 2015

Kvalifikace na Velkou pardubickou..

29. června 2015 v 0:39

Úsměv prosím..nebo radši ne ! Mlčící Pepo Bartoši..

Josef Bartoš sice vyhrál o víkendu čtyři dostihy,ale pokuď jde o vzhled,tak to zrovna nevyhrál S vyplazeným jazykem A jeho syn mu je velice podobný Mlčící ! A brzo přeroste Pepu Váňu staršího Smějící se ! Ten se ještě nerozhodl,zda letos pojede Velkou pardubickou..zatím si totiž nevybral koně..ale prý pokuď by jednoho z jeho koní neměl kdo jet,tak to zkusí..v tom případě by jel asi kvalifikaci v srpnu nebo v září..z fotky je vidět,že Pepa přibral svalovou hmotu - hlavně na rukou..takže by zas musel shodit několik kil..ale to by neměl být problém..zatím se však kvalifikovalo už 31 koní,tolik jich ale nikdy VP nakonec nejelo..určitě jich dost ještě odstoupí..

Stejná košile,jiná váha..loni byl Pepa při srpnové kvalifikaci o poznání štíhlejší,jelikož už kvalifikaci sám jel..ale chyběly mu i svaly..


Další trenérské vítězství Josefa Váni !

21. června 2015 v 20:50

Radost vítěze..

Žlutá kravata kterou si dnes oblékl Josef Váňa skvěle kontrastovala s tmavým oblekem..

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10150302913-jezdectvi/215471291209003-ceske-derby-2015

Triumf v roli trenéra si připsal Josef Váňa. Jím trénovaný hřebec Touch of Genius vyhrál České derby na závodišti v Praze-Velké Chuchli. Žokej Jaromír Šafář si s koněm majitele Josefa Dufka, šéfa boleslavského fotbalu, dojel pro svůj první klasický titul. Favorizovaný Aldar s kazašským žokejem Bajuržanem Murzabajevem byl čtvrtý.

Josef Váňa starší připravil potřetí jako trenér vítěze tuzemského derby. "Byl jsem naštvaný, že si dostihová veřejnost nemyslela, že tam můžeme být. Já jsem s tím trošku počítal, ale nesmíte to pos... a moc si myslet, protože pak to nedopadne," řekl Váňa, který se v minulosti dočkal triumfu v rovinovém vrcholu sezóny s hnědákem Roches Crossem v roce 2011 a s hvězdným Ready for Life před deseti lety.


Josef Váňa na besedě

14. června 2015 v 23:47

Zkrácený záznam z prvního Husineckého křesla pro hosta s Josefem Váňou z 19. února 2015.
Chválím Pepovi moderní bundu,která vypadá moc dobře !