Říjen 2014


Nejvtipnější reklama s Josefem Váňou..

23. října 2014 v 1:46

Reklama na hnojivo ! S vyplazeným jazykem


Video k 62.narozeninám Josefa Váni

20. října 2014 v 0:00

Oprava čísla na triku,aby odpovídalo dnešním narozeninám..

Josef Váňa naštěstí neskončil s ježděním na Velké pardubické už v roce 1987,kdy poprvé vyhrál..předtím než vyhrál si totiž myslel,že až vyhraje,poté skončí..hned po výhře si to ale rozmyslel a slíbil,že se pokusí vyhrát za rok znovu a slib splnil ! Usmívající se Jel znova a zase vyhrál !

Josef se ve filmu svěřil i s tím,že musel v dětství pracovat,protože jeho otce zavřeli do vězení a jen s platem matky nemohli i s dvěma sestrami vyžít.. I přes počáteční nepřízeň osudu se Josef Váňa nevzdal a díky obrovskému úsilí a dřině se stal legendou !

A přípitek na oslavu nesmí chybět ! Usmívající seCelé video,kde vystoupil Josef Váňa a vytvořil koktejl..


Váňa byl šťastný i když nevyhrál !

13. října 2014 v 0:18
Osminásobný vítěz s trojnásobným králem Tiumenem málem skončil už na Taxisu. "Skoro jsem si tam vystoupil," přiznal Váňa, který za pár dní oslaví 62. narozeniny. "Byl to rychlý, poctivý dostih a vyhrál ten nejlepší. Na nás to bylo moc. Ale jsme doma, oba zdraví a asi si teď půjdeme užívat důchodu. Nespadl jsem, pěkně jsem si to užil, ale bohužel Velká je o penězích a ty jsme nebrali."Josef Váňa gratuloval Martině Růžičkové,které se podařilo poprvé dostat do cíle..

Zavádějící titulka..

11. října 2014 v 13:25
Josef Váňa za kariéru žokeje nevydělal 205 milionů..bylo to daleko méně..do titulku
zahrnuli i výdělky z jeho trenérské kariéry ! Ale i tak z Josefa není multimilionář,protože skoro všechny peníze co vydělal,dal zpátky do koní ! Ve srovnání s žokeji v zahraničí
vydělal jen zlomek toho co oni,protože žokejové v zahraničí jsou placeni daleko víc !
Údaje čerpali zřejmě odtud :

Jen sečetli oba výdělky Josefa za kariéru žokeje a trenéra od roku 1989..za kariéru žokeje si vydělal Josef Váňa 25 636 483 Kč a v roli trenéra vydělal 179 104 166 Kč ..průměrně si tak ročně vydělal jen 8 milionů a provoz jeho stájí stojí okolo 10 milionů za rok..žokejové v zahraničí si 200 milionů vydělají klidně i za pouhý rok..ne protože by byli o tolik lepší,ale protože mají mnohem vyšší plat !


Je to šedesátník..ale nevypadá tak !

8. října 2014 v 23:49

Na fotce staré jen pár měsíců nevypadá Josef Váňa na necelých 62 let,ale spíš na 31 let ! Usmívající se A to je fotka pořízená jen pár minut poté,co Josef odjel náročný dostih,ve kterém skončil na 3. místě ! A není na něm vidět ani stopa únavy nebo vyčerpání,přestože dostih jel v úmorném vedru !Video ze zmíněného dostihu..Pepa se dostal z posledního místa až na 3.místo..povedlo se mu to téměř v cíli,kde měl ještě dost energie na předjetí jiného koně !


Nervozní Josef Váňa před Velkou Pardubickou

6. října 2014 v 23:32

Před několika dny se zranil Tiumen a start Josefa Váni na VP tak byl pár dní nejistý..protože Josef slíbil,že pojede jedině na Tiumenovi !

Losování čísel na Velkou Pardubickou

4. října 2014 v 1:20

Vyhraje Velkou Pardubickou Josef Váňa mladší nebo starší ? Nebo někdo jiný ? Zvítězí Jan Faltejsek se super rychlým koněm i potřetí ? Nebo se dočkáme těsného souboje v cíli jako v minulých letech,kdy Faltejsek s jiným koněm ještě nevítězil a ani se neumístil mezi nejlepšími ?