Srpen 2014

Josef Váňa je i nejúspěšnějším trenérem !

24. srpna 2014 v 14:08

Josef Váňa je nejen nejúspěšnějším žokejem,ale i trenérem ! Již po několikáté obdržel cenu pro nejúspěšnějšího trenéra díky největšímu počtu vítězství jeho svěřenců !

Josef Váňa s trofejí za první místo pro nejúspěšnějšího trenéra roku 2013 !


Josef Váňa uspěl v kvalifikaci na VP !

23. srpna 2014 v 21:04

Josef Váňa byl po dostihu v dobré náladě a vtipkoval i o svých potížích s váhou..

Pepa řekl,že začal tloustnout v pase,a musí si odpustit pivo a řízky ! Mrkající A hlavně s pivem má problém,což řekl trochu ostřeji ! Smějící se

V kvalifikaci na Velkou Pardubickou dojel dnes Josef Váňa čtvrtý..bez potíží a s přehledem za sebou opět nechal o polovinu mladší jezdce,kteří do cíle nedorazili.. v cíli ani nebyl unavený.. "Svezení na něm je lahodné, já se zase jen vezl." dodal Josef Váňa,který byl s umístěním spokojený,ale naznačil,že by chtěl v říjnu zaútočit na další,už 9.vítězství : "Mety bych si nedával, jestli bude Velká rychlá jako dnes kvalifikace, tak ta meta může být hodně vysoko," řekl Váňa po čtvrtém místě v třetí kvalifikaci na 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou, která se poběží 12. října.


A ještě pár krásných fotek z dostihu..
Pepa Váňa zhubnul a je opět ve formě !

14. srpna 2014 v 23:54
Vypracované svaly mu ale i tak zůstaly !
Před nedávnem si Pepa Váňa stěžoval,že přes zimu přibral pár kilo
a ztloustnul v oblasti břicha..Dle nových fotek,ale už není po nadváze ani památky ! Vypadá to,že se mu podařilo shodit všechna kila navíc ! Snad se mu bude dařit stejně dobře i v kvalifikaci na Velkou Pardubickou, která je už za pár dní a Pepa před pár měsíci slíbil,že pojede právě srpnovou kvalifikaci !


Srovnávací fotka..před a po zhubnutí..


Fotka z doby,kdy měl Pepa pár kilo navíc..Jeho svaly na rukou jsou nepřehlédnutelné..


Ve srovnání s vrstevníky (nejen,ale i s mnohem mladšími ) má Pepa daleko pevnější a vypracovanější postavu..a taky má i mnohem více vlasů ! Smějící se


Pepa Váňa stárne jen minimálně..


Pepa má pořád sílu v rukou !

Pepa shodil tuk na břiše,ale vypracovaný hrudník mu zůstal..

....i svalnatá záda !