Červen 2012

Rok s Josefem Váňou

25. června 2012 v 17:40
V říjnu bude českému dostihovému jezdci Josefu Váňovi šedesát let. Osminásobný vítěz Velké pardubické je momentálně v hledáčku filmaře Jakuba Wagnera, který ve spolupráci s Českou televizí natáčí dokumentární snímek. Film bude uveden v září do kin.
Česká televize představila chystané dokumentární projekty, které hodlá v budoucnu uvést na svých obrazovkách. Ve výrobě se nyní nachází zhruba 21 projektů.
Jedním z nich je i filmový portrét legendárního žokeje Josefa Váni. Štáb v jeho přítomnosti strávil celý rok a dostal možnost poodkrýt vnitřní svět téměř šedesátiletého šampiona. S Váňou zároveň diváci nahlédnou do zákulisí dostihových závodů, které se z pohledu obývacího pokoje zdají být úplně jiné.

Josef Váňa na letošním dětském dnu

25. června 2012 v 17:26
Tradiční Den dětí pořádaný MČ Praha 3, připravila na čtvrtek31.5.2012Agentura Amfora. Dopolední sportovní část - "Crazy OH" (ředitelem olympiády byl Mgr.Jiří Matušek - místostarosta MČ P3) navštívilo přes 500 dětí a partnery dětí byly sportovní osobnosti, jako Věra Čáslavská, Roman Šebrle, Jarmila Kratochvílová, Aleš Valenta, Oldřich Svojanovský, Josef Váňa, Ladislav Vízek, Dagmar Damková, Imrich Bugár, Filip Vacek, Jan Natov, Hana Procházková a Miroslava Vašková. Odpoledne se celý technický tým přesunul na nám. Jiřího z Poděbrad, kde akce pokračovala za pozornosti 1200 návštěvníků pod názvem "12 do tuctu". Na stanovištích čekal děti zajímavý program, který připravili Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy, Policie ČR, Městská policie, Četnická pátrací stanice, Stavebnice GECCO, Divadélko Romaneto, Klaun Ronald McDonald, živá Barbie, Myslivci Prahy 3, Jitka Vecková se svojí dílnou, DDM ULITA, Dětské dopravní hřiště, modeláři Š HOBBY a Záchranná služba SEJIDA. Písničky nejprve zazpíval Jaroslav Uhlíř, miláčkem dětí byl Michal Nesvadba a starší návštěvníky potěšila hudebními hity, jak Míša Váňová, tak i The Beatles Revival. Producentem, scénáristou a moderátorem celého dne byl Petr Salava. Skvělou práci odvedl ale celý 12-ti členný tým Agentury Amfora.


Josef Váňa o letošním pádu : Bál jsem se že umřu !

8. června 2012 v 14:02
Nepříjemné tušení se potvrdilo ! Letošní pád z koně Josefa Váni byl skutečně velmi závažný a Josef Váňa se dokonce obával že ho nepřežije !
Josef Váňa na oslavě Blesku, byl už bez ortézy,protože je nejlepší v Česku !

7. června 2012 v 18:33
Musel strpěť i vystoupení modní odbornice Františky Čížkové,která ač je Josefovou vrstevnicí,
spíš svým vzhledem připomínala o generaci starší ženu ! Smějící se
Snad mu Františka odpustila,že přišel v mikině,kterou už měl na veřejnosti několikrát předtím ! Ale už byl bez ortézy,jen s holí..Dále se setkal s Kohákem a Antonínem Panenkou.
Pepu obléhali fotografové !


Přestože je považována za modni odbornici,sama Čížková svým vzhledem ostatní spíše děsila !


Tady je na fotce s Libuší Šmuclerovou..