Pepa nahradí Pepu !

26. dubna 2012 v 14:37
Místo zraněného Josefa Váni dočasně zaujme žokej Josef Váňa mladší, který se právě dnes přesouvá do Česka ze svého současného angažmá v Itálii.
"Spadl při tréninkové vyjížďce, kůň mu spadl na nohu," řekl serveru isport.cz žokej Josef Bartoš, který si nedávno obnovil zlomeninu dvou obratlů v krční páteři a minulý týden musel na operaci. Miroslav Dorňák, starosta obce Chýše, poblíž které má Váňa stáje, Právu řekl, že žokej má i pohmožděný hrudník. "Byl prý už těsně pod vrcholem, když z koně spadl. Bohužel kůň jej při pádu zalehl, takže má prý i pomačkaný hrudník," řekl starosta, který hovořil s Váňovou rodinou. Kromě záchranné služby pomáhali žokejovi na místě i hasiči včetně lezecké skupiny, která přijela pro případ, že by bylo potřeba zraněného žokeje transportovat k sanitce v náročném terénu, uvedl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Hasiči poté pátrali po koni, který na místě nehody nebyl.
"Zjistili jsme, že se kůň v pořádku sám vrátil do stáje, odkud s ním Váňa vyjel," dodal Kasal. "Klisna Dancing Babe patří ke složitějším koním na ježdění, proto si ji často pan Váňa jezdí v práci sám," řekl Bartoš webu paddock-revue.cz.Takovouhle ortézu měl Josef v roce 2008..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama