Pepa chce do měsíce jezdit !

27. dubna 2012 v 11:23


Žokej Josef Váňa má za sebou úspěšnou operaci zlomené stehenní kosti a už přemýšlí o návratu do sedla. Vážné zranění ze čtvrtečního pádu v koně mohlo Váňovy zabránit v další jezdecé kariéře. Sám osminásobný vítěz Velké pardubické si ale takové myšlenky nepřipouští."Všechno maká, jak má. Vypadá to dobře," hlásil Váňa pro iSport dnes ráno z plzeňské nemocnice, kde si ho včera na sále vzal do parády jeho dvorní ortoped Milan Toman.
"Nemám žádné bolesti,akorát hrudník mám zdeformovaný. Bolí mě, jak na mě ta klisnička ležela.Podle lékařů čeká Váňu půlroční rekonvalescence. O něčem takovém ale známý tvrďák nechce ani slyšet. Už v úterý se chce podívat na prvomájovou steeplechase do Lysé nad Labem a do sedla chce do měsíce.

"Pan primář říkal šest měsíců. O tom já se nebudu bavit. Za tři, čtyři týdny chci být v sedle," plánuje Váňa.

Znovu tak ožívá možnost, že druhou říjnovou sobotu znovu povede Tiumena ke čtvrtému vítězství ve Velké pardubické v řadě.

"Jestli bůh dá, tak proč ne. Věřím, že na Tiumenovi zase pojedu," ujišťuje Váňa.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | 27. dubna 2012 v 11:25 | Reagovat

Josef je v nemocnici v Plzni..tak ho tam snad navštíví všichni tři synové..protože 2 v Plzni žijí a třetí to slíbil,že se tam staví při návratu z Itálie..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama