Leden 2012

Dvacet let od druhé svatby Josefa Váni

27. ledna 2012 v 1:08
Letos 1.února uplyne 20 let od druhé svatby Josefa Váni. Správná odpověď byla tedy b. Vítězem se stává Pavel ! Bohužel na sebe neuvedl kontakt..Výhra tedy náleží Hance
Druhá svatba se konala 1.2.1992 , prostřednímu synovi Martinovi už byly 4 roky a nejmladšímu Josefovi bez šesti dnů rok.
Josef se podruhé už ženit nechtěl , ale nakonec k tomu byl donucen. Tehdy totiž žil s rodinou v Německu a pokud by se paní Pavla nestala Pepovou manželkou,musela by se po půl roce vrátit domů.Konala se tedy svatba,na které byli pouze 4 lidé. Josef ,Pavla a 2 svědci. Svatba se málem nekonala,protože měla Pavla zlomený nos. Vzali se v sobotu ve Světlé Hoře a už druhý den se vrátili zpátky do Německa.
zdroj : kniha Pavla Kováře,Život v sedle

Takhle nějak to vypadalo :-) Akorát nevěsta byla vyšší než ženich..

Soutěž

23. ledna 2012 v 18:16
Vítěz získá fotomontáž svého obličeje s Josefem Váňou..Pokud vítěz neposkytne svoji fotografii bude použita fotka náhodně zvolená..Soutěžní otázka bude trochu záludná,ale kdo četl knížku o Josefovi Váňovi (autorizovaný životopis ) ten nebude mít problém odpovědět. Ostatní budou mít několik možností.
Soutěžní otázka zní : Kolik let letos uplyne od druhé svatby Josefa Váni ?
a) 25 let
b) 20 let
c) 24 let
d) 26 let

Odpovědi pište do komentářů. Po vyhodnocení soutěže budou zveřejněny zajímavé okolnosti týkající se druhé svatby Josefa Váni.. Soutěž potrvá od 23.1.do 27.1. Poté bude soutěž vyhodnocena. Autor správné odpovědi bude kontaktován.V případě že se sejde více autorů správné odpovědi,rozhodne losování nebo pořadí odpovědí..Výherce souhlasí se zpracováním osobních údajů a případném zveřejnění své fotografie. UPOZORNĚNÍ : Pokud neposkytl svůj email,bude zvolen náhradník,který ho poskytl..podle pořadí bez ohledu na správnost odpovědi..Poté bude z emailu josevanajebuh@centrum.cz kontaktován na email,který uvedl a požádán o zaslání fotky emailem. Z té pak bude vytvořena fotomontáž.
SOUTĚŽ BYLA UKONČENA Vítězkou se stala Hanka. Správná odpověď je 20 let.
Protože neodepsala na email,zvolím teď náhradní fotky !

Další úspěch Josefa Váni

16. ledna 2012 v 22:46
Žokej Váňa zazářil při honu na bažanty
Legendární český žokej Josef Váňa (59) si o víkendu odskočil od svých koní na hon do Josef Váňa to umí nejen v sedle.východních Čech. V revíru hraběnky Colloredo-Mansfeld se zúčastnil tradičního honu na bažanty a s brokovnicí se mu dařilo stejně dobře jako v koňském sedle - zastřelil 25 bažantů a ze střelců tak měl druhou nejlepší mušku, napsal deník Blesk. "Nestřílím dlouho, jen asi šest let, a ani nejsem tak dobrý. Hon beru jako odreagování a příležitost setkat se s kamarády," zůstal i přes úspěch skromný slavný jezdec. "I když Pepík nemá lovecký lístek dlouho, už na prvních honech mě překvapil, jak perfektně střílí. Asi třikrát byl i králem honu," pochválil však Váňu správce lesů Colloredo-Mansfeldů Ladislav Šmerda.
Je vidět že se Pepíkovi daří na všech frontách !!! Úžasný by byl i jako moderátor..nebo herec..To dokázal například v reklamě na jogurt či Velkou pardubickou..


Prohození obličejů

14. ledna 2012 v 0:00
I po prohození obličejů Váňů zůstává výrazná podoba..
Josef Váňa je největší trumf

6. ledna 2012 v 19:06
To je mé hodnocení před premiérou pořadu..Donutil a Gott..to je dvojka,která už se spolu dostatečně "vyřádila " ve dvou (!) dílech Banánových rybiček...Nelíbí se mi jak Donutil podlejzá Gottovi..Josef Váňa sice Gotta také uznává,ale nesedne si z něj na zadek..

Josef Váňa obličej

3. ledna 2012 v 21:56
Značí stopy času ale přesto vypadá mladistvě...a občas trochu divoce :-)
Novoroční přání Josefa Váni

1. ledna 2012 v 2:05

Josef Váňa, žokej, osminásobný vítěz Velké pardubické
Všem bych popřál hlavně zdraví, to je nejdůležitější. Potom bych si osobně přál, aby si u nás už konečně sedla situace ve fotbale a aby v novém roce vzkvétal dostihový sport.